ערב ההוקרה השנתי לסגלי החינוך בשוהם תשע"ה 17/05/2015

ערב ההוקרה השנתי לסגלי החינוך ביישוב

מועצת שוהם ערכה את ערב ההוקרה השנתי לסגלי החינוך ביישוב, בהשתתפות כ-400 מורים, מנהלים, מנהלות גני הילדים וסייעות מכל מוסדות החינוך ביישוב. את הערב חתם מופע של הזמרת קרן פלס. במסגרת הערב העניקה המועצה אותות הוקרה והערכה למחנכים מובילי חינוך, שנבחרו על ידי חבריהם לצוות החינוכי הבית-ספרי.

את אותות ההוקרה לשנת הלימודים תשע"ה קיבלו: גלית ברפמן, מנהלת גן אורן; עירית לוין, מנהלת גן דולב; יפית סנדלר, מחנכת ורכזת בבי"ס אבן חן; לאה מצגר, חברת צוות ניהול ורכזת תחום השפה בבי"ס אבני החושן; שרה פוניס, מחנכת ורכזת מתמטיקה בבי"ס ניצנים; פנינה מאזה, מחנכת בבי"ס צוקים; עפרה רטר, מחנכת ומובילת תכנית הרובוטיקה בבי"ס רבין; מירב סודאי, רכת חינוך גופני בחט"ב יהלו"ם; יעל גולדרייך, מורה, יועצת וחברת צוות ניהול ב"שלהבת" וסאלי רוזנברג, מורה ורכזת אנגלית בתיכון שוהם. השנה לראשונה הוענק אות הוקרה לרכז מצטיין ביחידת הנוער והצעירים בחברה העירונית חמש בשוהם. האות הוענק למור מתתיהו, רכזת מד"צים ומתחם לילי.

במהלך הערב חולקו אותות הוקרה למורים הפורשים השנה ממערכת החינוך: פנינה מאזה (צוקים); ברכה בריח (אבן חן); אילנה שורר (אבן חן); יפית סנדלר (אבן חן); דוד וייס (תיכון שוהם); רונית מילר (גננת); איילה שדות (יהלו"ם).

בערב ההוקרה השתתפו מזכ"ל הסתדרות המורים, יוסי וסרמן; נציג מחוז רמלה-לוד בהסתדרות המורים, אלי חכם; מפקחי משרד החינוך ; סגן ראש המועצה, מחזיק תיק החינוך, גלעד רבינוביץ' וחבר המועצה, מחזיק תיק החינוך הממ"ד, אבי אלטלף. כמו כן השתתפו מנכ"ל המועצה המקומית, דודי זביב ,חברי מועצה ועובדיה ,מנהלת אגף חינוך וקהילה, אופירה ביטון וכל צוות אגף חינוך.

גיל ליבנה: "בין הרפורמות בחינוך לשרי החינוך המתחלפים, אנשי החינוך נשארים הדבר הקבוע, היציב שלא השתנה עם השנים; המשאב האנושי המצויין של מערכת החינוך בשוהם.

ערב ההוקרה לסגלי החינוך בשוהם, הפך גם הוא לשגרה ולמסורת; אחת השגרות האהובות עלי. זו דרכנו הצנועה, כקובעי מדיניות וכהורים, לומר לכם תודה; להוקיר את התמיכה בתלמידינו – המתקשים והמצטיינים; להעריך את הדרך בה אתם מיישמים בפועל מדיניות של מצויינות ואיכות; להודות על כך שאתם מובילים את אחד המאבקים החשובים של החברה הישראלית, מאבק על חינוך, ערכים וגיבוש צביון דור העתיד שלנו". ליבנה בירך את חני אליהו ,מפקחת מתכללת, על אות ציון לשבח על פועלה שקיבלה ממנהלת המחוז

סגן ראש המועצה, מחזיק תיק החינוך, גלעד רבינוביץ': "החינוך הינו התשתית ליצירת חברה טובה יותר והבסיס לחוסנה של המדינה ושל עם ישראל. שוהם מובילה את המדינה בתחום החינוך, מערכת החינוך שלנו ביישוב הפכה לשם דבר ולמקור לדוגמא ולחיקוי. האיכות של סגלי החינוך בשוהם, של אנשי אגף החינוך במועצה ושל שאר העוסקים במלאכה מקרב המועצה וחברות העירוניות, לצד ההשקעה והנחישות, הם הגורמים להצלחה ולבנייתה של מערכת חינוך ערכית המחנכת
לשילוב של ערכים ומצויינות. ערב ההוקרה לסגלי החינוך הינו הבעת הוקרה, הערכה ותודה של שוהם כולה וכמובן של המועצה, לעוסקים במלאכה, מלאכת קודש שאף פעם לא מסתיימת"

חבר המועצה, אבי אלטלף, מחזיק תיק החינוך הממ"ד: "העשייה החינוכית עוסקת בנפשות, נפשם של התלמידים. השיוויון והרצון להעמיד את כל התלמידים, גם את המתקשים והחלשים, ולהביא אותם לסוף תהליך הלמידה, למקום שווה, עומדת בבסיסה של העבודה החינוכית. הדברים נאמרים מתוך הערכה והוקרה לצוותי החינוך בשהם שפועלים על פי העקרון החשוב הזה ועושים ככל יכולתם למתן הזדמנות טובה ושווה לכל תלמיד ותלמיד. תודה והוקרה לאגף החינוך ועובדיו שזכות וכבוד הם לי להיות שותף בעבודתם ולסייע להם במלאכתם, לכל צוותי החינוך בישוב ולכל העוסקים במלאכת קודש זו".

הקש – לצפייה בתמונות מערב ההוקרה

שינוי גודל גופנים