דף הבית » כללי » 4 סיבות למעבר לשירותי איסים מהדור החדש בנסיעות לחו"ל כדי לחסוך תקציב נכבד בהוצאות גלישה בסמארטפון

4 סיבות למעבר לשירותי איסים מהדור החדש בנסיעות לחו"ל כדי לחסוך תקציב נכבד בהוצאות גלישה בסמארטפון

4 סיבות למעבר לשירותי איסים מהדור החדש בנסיעות לחו"ל כדי לחסוך תקציב נכבד בהוצאות גלישה בסמארטפון

כניסתה של טכנולוגיית ה-eSIM הביאה לשינוי מהפכני באופן שבו אנחנו שומרים על קשר במהלך נסיעות לחו”ל. eSIM – הוא סים דיגיטלי המאפשר הפעלה של תכנית סלולרית מהספק שלך ללא הצורך בכרטיס SIM פיזי.

4 סיבות  לעבור לשימוש בשירות eSIM בנסיעות לחו”ל:

  1. נוחות הפעלה וחיבור חלק: היתרון הבולט של השימוש ב-eSIM לשירותי רומינג הוא הנוחות והמהירות בהפעלה. בשונה מכרטיסי SIM המסורתיים, אשר דורשים מכם למצוא חנות, לקנות כרטיס פיזי ולהחליף אותו במכשיר, את ה-eSIM ניתן להפעיל בכמה לחיצות בלבד על המכשיר שלכם. זה מאפשר להגדיר את הטלפון שלכם לתכנית נתונים מקומית טרם יציאתכם מישראל, ולהיות מחובר לרשת המקומית ברגע שתגיע. חשוב לוודא כי יש ברשותכם מכשיר תומך ב-eSIM ושאתם מחוברים לרשת לפני החיבור הראשוני לרשת.

 

  1. גמישות וכדאיות כלכלית: הטכנולוגיה של eSIM מספקת גמישות רבה בבחירת והחלפת תוכניות הסלולר שלכם. מטיילים יכולים לבחון ולבחור בתוכניות רומינג ממגוון ספקים בעלות נמוכה. גמישות זו כוללת גם את היכולת להחליף בקלות תוכניות או ספקים, אם מצאת אופציה מתאימה וכדאית יותר, מבלי להצטרך להחליף פיזית את כרטיסי ה- SIM. יתרון זה חוסך לא רק כסף אלא גם זמן, והופך אותה לאפשרות מועדפת לטיולים קצרים וארוכים כאחד. חבילות ה- eSIM של Wifly הן דוגמא טובה לספק אשר מציע חבילות גלישה ושיחות במספר רב של מדינות בעולם בטכנלוגיה החדשה עם נוחות שימוש גבוהה.

 

  1. שיפור באבטחה ובפרטיות: בנסיעות, האבטחה של מידע היא עדיפות עליונה, והשימוש במכשירי eSIM מספק חיבור מאובטח יותר בהשוואה לחיבור לרשתות Wi-Fi ציבוריות. החיבור הישיר לרשת הסלולרית מפחית את הסיכון לחדירות נתונים או איומים סייבר אחרים. בנוסף, במקרה שהמכשיר אובד או נגנב, ניתן למחוק את ה-eSIM מרחוק, מה שמוסיף שכבה נוספת של הגנה על המידע האישי שלך.

 

  1. תרומה לקיימות סביבתית: יתרון נוסף של eSIM הוא ההשפעה החיובית על הסביבה. בניגוד לכרטיסי SIM המסורתיים, אשר דורשים ייצור וייצור פסולת, ה-eSIM מוטמעים מראש במכשירים ומופעלים דיגיטלית, מה שמפחית את הצורך במשאבים ומזהם פחות.

 

 

 

 

דילוג לתוכן